Product was successfully added to your shopping cart.

0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

نحوه تحویل کالا

تحویل رایگان

توجه داشته باشید که تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از صد هزار تومان می‌باشد. همچنین برای دوستان خارج ار تهران که از سرویس پرداخت در محل استفاده میکنند حداقل خرید برای «تحویل رایگان» صد هزار تومان میباشد.

پیک ژمز

پیک ژمز ویژه سفارش‏‌های با محل تحویل تهران است. سفارش‌هایی که در روزهای کاری تا ساعت 12 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند .همچنین، سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.

هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف فروشگاه ژمز با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

 پست پیشتاز

سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران است، با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می‏‌شوند، با این وجود سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند به درخواست مشتری با پست پیشتاز ارسال شوند.

توجه داشته باشید که برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند. در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:

http://tntsearch.post.ir

سوال دارید؟