ارسال برای دوستان

گوشواره هایتان چه چیزی راجع به شما بیان می نمایند ؟
انتخاب های بسیاری در سبک هاي گوشواره وجود دارد ، شما به فروشگاه زیورالات مورد علاقه خود رفته و جفت جديدي از گوشواره را خریداری کنيد! ولي همه ما معمولا یک سبک گوشواره مورد علاقه داريم، آنهايي که بطور مداوم بهشان رجوع مي کنيم.
همه ما احتمالا در برهه ای از زندگی خود از گوشواره های حلقه ای استفاده کرده ایم ،اما کساني هستند که هميشه از گوشواره هاي حلقه اي استفاده مي کنند و تجديد نظري درمورد اينکه آيا مد هستند يا خير نمي کنند. اين گوشواره ها جزء اصلي برخي از خانم ها مي باشند!
سپس کساني هستند که گوشواره هاي ساده ميخي را مي پسندند که لاله گوش آنها را سبک بار و بدون دردسر نگه مي دارد.
کسانی که روحيات پر ماجراجو دارند معمولا از پیرسینگ با کشیدن نرمه گوش استفاده می کنند
پس از آن استفاده کنندگان کلاسيک و مرفه گوشواره هاي الماسي وجود دارند که ارزش برخي گوشواره هاي خوب و از مد افتاده قديمي را مي دانند.
هرنوع از گوشواره مورد علاقه شما، احتمالا حرف هاي زیادی برای گفتن در مورد شخصیت شما دارد

گوشواره هایتان چه چیزی راجع به شما بیان می نمایند ؟ گوشواره حلقه ای

شما خانمي با دوستان زيادي هستيد. زندگي اجتماعيتان زندگي خودتان است. درست مثل شکل گوشواره خود، از تجربه های جدید استقبال مي کنيد و علاقمند به ملاقات با افراد جدید هستيد. شخصيت بزرگي داريد و به احتمال زياد هميشه حرف هاي زيادي براي گفتن داريد. هرزماني که يک گردهمايي اجتماعي وجود دارد، معمولاً حيات ميهماني هستيد و با لبخند خود، تعجبی ندارد که ديگران می خواهند دور و بر شما باشند.

گوشواره هایتان چه چیزی راجع به شما بیان می نمایند ؟ گوشواره آویز

شما سبکی منحصر به فرد اما پرزرق و برق دارید شما خواهان بالاتر از حد متوسط هستید اما نه در حد افراط گونه این سبک گوشواره نشان دهنده شخصیتی خلاق است. شخصیتی که قدر چیزهای هرچند کوچک در زندگی را می داند

گوشواره هایتان چه چیزی راجع به شما بیان می نمایند ؟ گوشواره میخی

شما دختري بدون هر نوع هايهوي هستيد. ازاينکه همه جيز را در زندگي ساده نگه مي داريد لذت مي بريد و واقعاً وقتي براي چيزهاي بيخود و اشتباه کردن نداريد. این احتمال وجود دارد که ورزشکار هستید و یک شیوه زندگی سنتی و سالم را حفظ مي کنيد. با اين حال اگر زني باشيد که چندين گوشواره ميخي با شروع از نرمه گوش تا بالاي گوش خود استفاده می کنید، احتمالاً شخصي هستيد که خواستار همه چيز در زندگی می باشید

گوشواره هایتان چه چیزی راجع به شما بیان می نمایند ؟ گوشواره بلوتوثی

مانند گوشواره هايتان شما دوست داريد که تاثيري به جاي بگذاريد. احتمالاً همين کار را با انتخاب لباس هم انجام مي دهيد. مي دانيد که چه کسي هستيد و از اينکه به ديگران نشانش دهيد واهمه اي نداريد. احتمالش هست که با دیده ای خاص برای طراحی خلاق نیز باشيد. می توانید جاذبه ی چیزهایی را در زندگی ببینید که دیگران تمایلی به درک آنها ندارند و شما را مانند گوشواره تان منحصر بفرد مي کند.

گوشواره هایتان چه چیزی راجع به شما بیان می نمایند ؟ گوشواره نیم حلقه

تقريباً مثل اين است که شما نسخه ي بزرگ شده ي گوشواره حلقه ای هستيد. در واقع احتمالاً وقتي که جوانتر بوديد گوشواره حلقه اي مي زده ايد، ولي گوشواره هاي نیم حلقه نسخه کمي پيچيده تر از سبک هاي "قديمي" هستند. آن شخصيت دوستانه و روباز به يک شخصيت تربيتي و مادرانه تبديل شده است. شما قابل اعتماد هستيد. دوست داريد همه چيز را تکميل کنيد و به احتمال قوي زندگيتان روي نظم است. ما همه شما را تحسين مي کنيم.

گوشواره هایتان چه چیزی راجع به شما بیان می نمایند ؟ پیرسینگ با کشیدن نرمه گوش

شما عاشق آخرين حد هر چيزي هستيد و خیلی نمی توانند شما را از انجام کاری که ذهن خود را بدان معطوف کرده ايد بترسانند. شما احتمالاً يک سبک زندگي متناوبي داريد و از اينکه ، خلاف کار معمولي را انجام دهيد لذت مي بريد. به اين ترتيب يک پيشگام هستيد و اين احتمال وجود دارد که نفوذپذيري زيادي بر روي طرز فکر ديگران درباره چيزهاي مختلف داشته باشید. اما شما فقط يک شخص زرق و برقدار و چشم نواز مانند گوشواره هايتان نيستيد. احتمالاً با موسيقي و يا گروهاي موسيقي که تاتيرات عميق و احساسي بر روي روح مي گذارند تحت تاثير قرار مي گيريد.

گوشواره هایتان چه چیزی راجع به شما بیان می نمایند ؟ گوشواره هاي الماسي

شما قدردان حد واقعي هستيد. شما چيزهاي تقلبي را دوست نداريد و به احتمال زياد شما می توانید حقیقت و صحت را در موقعیت های زندگی تشخیص دهيد. اين امکان وجود دارد که برخلاف کساني که پیرسینگ با کشیدن نرمه گوش استفاده ، شما زندگي خودتان را به روش سنتي تر مي گذرانيد، داشتن يک ميل شديد براي ثبات مالي به جاي تصميم لحظه اي براي مسافرت رفتن. شما از ميزباني و سرگرم کردن ديگران در منزل خود لذت مي بريد

ترجمه ژمز